top of page
3.jpg

Мобільні стенди

 

Мобільні стенди — прості та надійні рекламні конструкції, які використовуються для привертання уваги клієнтів чи розкрутки бренду.

Мобільні стенди створюються для зручності їх експлуатації і максимально ефективної віддачі від реклами. Легкий корпус призначений для не скрутній транспортування. Так само, сам корпус простий в збірці, його зможе зібрати і розібрати будь-, кому це потрібно (компактність, і легкість конструкції не завжди потребують монтаж і демонтаж). Головний фактор, чому варто замовляти мобільні стенди – бюджетний варіант поширення реклами, в більшості випадків вони більш ефективні, ніж масивні борди вздовж дороги або на остановках. Переваги, які можна отримати при замовленні:

• Визначити тип стенда, спираючись на бюджет і побажання;

• Створити індивідуальний проект (дизайн), який виділиться навіть серед десяти стендів від конкурентів;

• Друк фото щільна стійкими чорнилом на сертифікованому обладнанні. Друк на полотні витримає будь-які погодні умови в діапазоні температур -40 – +45 градусів і при прямих влучань променів (Не вигорить);

• Для зручності транспортування і швидкого монтажу, безпосередньо на місці розміщення банера, виконати первинний монтаж.

bottom of page